Lapas karte
Zantes ģimenes atbalsta centrs logo
Zantes ģimenes atbalsta centrs
Facebook

Strādājam 24/7
Sociālo gadījumu vadītāja Elita Šmelde – 29120439
Madara Jefišova – 20280504
Vadītāja Aija Švāne – 26353631
Adrese: Skolas iela 4, Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads, LV-3134

Iespēja ziedot

Tas, kas kādam lieks - citam noderīgs!

Ļoti labprāt pieņemam jebkāda veida atbalstu un palīdzību. Apavi, apģērbs, kurš jums šķiet vairs neder, bet der kādam citam. Gultas veļa – gan bērnu, gan pieaugušo, segas un spilveni aizkari, trauki, elektropreces un remontdarbu materiālus, bižutēriju, mājas dekorus u.c.

Bērnu lietas, kuras vienmēr ir kā deficīts – attīstošās rotaļlietas, spēles, bērnu ratiņi, auto sēdeklīši, gultiņas ar matračiem u.c.

Ļoti noderīga dāvana mūsu centra bērniem ir materiāli radošajām nodarbībām – krāsainais papīrs, krāsas, plastilīnu, zīmuļus, līmes, zīmēšanas papīru, kreppapīru, dzijas, diegi, pogas, lentītes, pērlītes u.c.

Kā arī ļoti nepieciešamas un noderīgas dāvanas ir saimniecības un higiēnas preces – šampūns, dušas želeja, ziepes, švammes, zobu birstes, zobu pastas, matu sukas, higiēnas preces meitenēm, vienreizlietojamie cimdi, veļas pulveris vai veļas šķidrais mazgājamais līdzeklis, dažādi telpu uzkopšanas līdzekļi – grīdām, sienām, virsmām, logiem, mēbelēm u.c.

Pats galvenais, kas bērnus iepriecinās visvairāk ir kārumi – konfektes, cepumi, kūkas, sulas, augļi utt. :)

Protams, ja sagādāt šīs lietas un nogādāt privāti nav iespējas vai vēlēšanās, bet ir vēlēšanās mūsu atbalstīt tad pieņemam arī ziedojumus naudas izteiksmē, kurus var ieskaitīt mūsu centra ziedojumu kontā :

Nodibinājums “Zantes ģimenes atbalsta centrs”

Reģ. Nr. 40008151222

Skolas iela 4, Zantes  pagasts, Zante, Tukuma novads, LV-3134

Banka: A/S “SEB banka”

Konts: LV56UNLA0050016626419

Kods: UNLALV2X


Pieņemam arī ciemiņus, kas vēlās bērnus iepriecināt ar kādu aktivitāti – koncetru, teātri, sporta pasākumu, sarunām, dejām u.c.


Būsiet mīļi gaidīti mūsu atbalsta centrā, lai iepriecinātu mūsu centra bērnus un padarītu viņu ikdienu krāsaināku! :)