Lapas karte
Zantes ģimenes atbalsta centrs logo
Zantes ģimenes atbalsta centrs
Facebook

Strādājam 24/7
Sociālo gadījumu vadītāja Elita Šmelde – 29120439
Madara Jefišova – 20280504
Vadītāja Aija Švāne – 26353631
Adrese: Skolas iela 4, Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads, LV-3134

Par mums

Par mums

Mūsu darbības pamatvirzieni

pic.jpgValsts apmaksāts sociālās rehabilitācijas pakalpojums no vardarbības cietušiem bērniem:

 • Vardarbības gadījumos nodrošināt bērniem un ģimenēm ar bērniem stacionāru sociālo rehabilitāciju līdz 30 dienu ilgam sociālās rehabilitācijas kursam.
 • Vardarbības gadījumos nodrošināt bērniem un ģimenēm ar bērniem stacionāru sociālo rehabilitāciju līdz 60 dienu ilgam sociālās rehabilitācijas kursam, ja tiek uzsākts kriminālprocess
 • Informatīvi izglītojošais darbs ar sabiedrību. Mērķgrupa, kam paredzeti pakalpojumi…. ---bērni , kas pamesti novārtā, cietuši no psiholoģiskās, seksuālās un/vai emocionālās vardarbības .bērni, kuri iesaistīti kriminālprocesā, kuriem vajadzīga droša vide -ģimenes ar bērniem, kas cietušas no prettiesiskam darbībām -nepilngadīgas grūtnieces un māmiņas -nabadzības un sociālajam riskam pakļautie iedzīvotāji

No valsts budžeta finansēts sociālās rehabilitācijas pakalpojums no vardarbības cietušām pilngadīgām personām:

Sociālā rehabilitācija tiek sniegta no fiziskas, seksuālas, ekonomiskas vai emocionālas vardarbības vai fiziskas un seksuālas vardarbības draudiem, vai vardarbīgas kontroles cietušām pilngadīgām personām atbilstoši MK noteikumiem Nr.790 „Sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanas kārtība no vardarbības cietušām un vardarbību veikušām pilngadīgām personām”.

Sociālās rehabilitācijas kurss – līdz 30 dienām ar izmitināšanu. Cietušo rehabilitācijas pakalpojumu institūcijā var pagarināt līdz 60 dienām, ja persona ir atzīta par cietušo ar vardarbību saistīta administratīvā pārkāpuma lietvedības ietvaros vai ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu saistīta kriminālprocesa ietvaros

Mūsu darbības mērķi

darbibas-merki.jpg

 1. Sadarbojoties dažādu nozaru speciālistiem un organizācijām, sniegt atbalstu bērniem un viņu ģimenēm krīzes situācijās
 2. Darboties kā izglītības un atbalsta centram bērnu un ģimeņu labklājības veicināšanai, nodrošinot attīstošas, informatīvas un preventīvas programmas;
 3. Sniegt stacionārus un ambulatorus rehabilitācijas pakalpojumus bērniem un sievietēm, īpaši vardarbībā cietušiem, un viņu ģimenes locekļiem
 4. Izstrādāt un organizēt apmācību programmas

Mūsu draugi partneri

sadarbibas-partneri.jpg

 • Biedrība Vienota gaisma
 • Eņģeļu pasaule
 • Lettlandshjälpen Gotland
 • Tamara Music Studio
 • Systrarna Malmgrens
 • Lett u Hjelpe
 • Casai Visby

Lepojamies ar saviem draugiem - sadarbības organizācijām gan privātajā sektorā, gan nevalstisko organizāciju sektorā Latvijā un ārpus tās.

Pateicība par atbalstu privātpersonām:

Oskar Petersson, Stig Göransson, Carina Österholm, Charlotte Österholm, Linda Bērziņa, Maija Kadiķe, Renāte Ozola, Jan Erik Rosengren, Marija Mizula ar draugiem un visiem labajiem Gotlandes salas cilvēkiem!


Par Zantes ģimenes atbalsta centru

Nodibinājumam „Zantes ģimenes atbalsta centrs" ir sabiedriskā labuma status, speciālistiem ir 15 gadu pieredze darbā, ar vardarbībā cietušiem bērniem, ģimenēm ar bērniem un vardarbībā cietušām pilngadīgajām personām. Ikdienā centrā strādā sociālie darbinieki, klīniskie psihologi, sociālās audzinātājas un pēc nepieciešamības tiek piesaistītas citas institūcijas un speciālisti, lai nodrošinātu kvalitatīvu rehabilitāciju. Tiek realizēti dažādi projekti, kuru ietvaros tiek ieviestas papildmetodes, kā Kanisterapija, Mākslas terapija u.c., kas palīdz pilnveidot rehabilitācijas laiku.

Atbalsta centrs atrodas Kandavas novada, Zantes pagasta pašā centrā, divstāvu ēkā, teritorijā, kas ir norobežota ar žogu un vārtiem. Ēkas ieejas durvis ir aprīkotas ar drošības kodu, kas neļauj centrā iekļūt nepiederošām personām, un ļauj atbalsta centra klientiem justies droši.

Ēkas 2.stāvs pilnībā pakārtots centra klientu komfortam. Centrā ir iekārtotas 10 komfortablas istabas ar visu nepieciešamo bērniem vecumā no pirms skolas vecuma līdz pusaudžu vecumam, kā arī istabas, kas piemērotas māmiņām ar jaundzimušajiem, sanitārās telpas, kas piemērotas dažādu vecumu bērniem. Divas atpūtas telpas, kur bērni var kopīgi atpūsties, spēlēt spēles, lasīt grāmatas, rotaļāties, skatīties TV, veikt radošās nodarbības utt. Kā arī sporta zāle, kurā ir bumbu vanna, galda hokejs, novusa galds, vingrošanas bumbas u.c.

Ēkas 1. stāvs ir iekārtots ar speciālistu darba telpām – sociālie darbinieki, psihologi. Pirmajā stāvā atrodas arī profesionāla virtuve, kurā ik dienas tiek gatavots pilnvērtīgas un veselīgas ikdienas maltītes. Veļas mazgātava, nodarbību/sanāksmju telpa, kā arī ar modernām tehnoloģijām aprīkota nopratināšanas telpa.

Nodibinājuma „Zantes ģimenes atbalsta centra" teritorijā ir labiekārtots rotaļu laukums, kas piemērots dažādu vecuma grupu bērniem, āra aktivitātēm.