Lapas karte
Zantes ģimenes atbalsta centrs logo
Zantes ģimenes atbalsta centrs
Facebook

Strādājam 24/7
Sociālo gadījumu vadītāja Elita Šmelde – 29120439
Madara Jefišova – 20280504
Vadītāja Aija Švāne – 26353631
Adrese: Skolas iela 4, Zante, Zantes pagasts, Tukuma novads, LV-3134

Par Zantes ģimenes atbalsta centru

Nodibinājumam „Zantes ģimenes atbalsta centrs" ir sabiedriskā labuma status, speciālistiem ir 15 gadu pieredze darbā, ar vardarbībā cietušiem bērniem, ģimenēm ar bērniem un vardarbībā cietušām pilngadīgajām personām. Ikdienā centrā strādā sociālie darbinieki, klīniskie psihologi, sociālās audzinātājas un pēc nepieciešamības tiek piesaistītas citas institūcijas un speciālisti, lai nodrošinātu kvalitatīvu rehabilitāciju. Tiek realizēti dažādi projekti, kuru ietvaros tiek ieviestas papildmetodes, kā Kanisterapija, Mākslas terapija u.c., kas palīdz pilnveidot rehabilitācijas laiku.

Atbalsta centrs atrodas Kandavas novada, Zantes pagasta pašā centrā, divstāvu ēkā, teritorijā, kas ir norobežota ar žogu un vārtiem. Ēkas ieejas durvis ir aprīkotas ar drošības kodu, kas neļauj centrā iekļūt nepiederošām personām, un ļauj atbalsta centra klientiem justies droši.

Ēkas 2.stāvs pilnībā pakārtots centra klientu komfortam. Centrā ir iekārtotas 10 komfortablas istabas ar visu nepieciešamo bērniem vecumā no pirms skolas vecuma līdz pusaudžu vecumam, kā arī istabas, kas piemērotas māmiņām ar jaundzimušajiem, sanitārās telpas, kas piemērotas dažādu vecumu bērniem. Divas atpūtas telpas, kur bērni var kopīgi atpūsties, spēlēt spēles, lasīt grāmatas, rotaļāties, skatīties TV, veikt radošās nodarbības utt. Kā arī sporta zāle, kurā ir bumbu vanna, galda hokejs, novusa galds, vingrošanas bumbas u.c.

Ēkas 1. stāvs ir iekārtots ar speciālistu darba telpām – sociālie darbinieki, psihologi. Pirmajā stāvā atrodas arī profesionāla virtuve, kurā ik dienas tiek gatavots pilnvērtīgas un veselīgas ikdienas maltītes. Veļas mazgātava, nodarbību/sanāksmju telpa, kā arī ar modernām tehnoloģijām aprīkota nopratināšanas telpa.

Nodibinājuma „Zantes ģimenes atbalsta centra" teritorijā ir labiekārtots rotaļu laukums, kas piemērots dažādu vecuma grupu bērniem, āra aktivitātēm.